Нова Каховка
C

» » У Тавричанській ОТГ реалізують реформу децентралізації

У Тавричанській ОТГ реалізують реформу децентралізації

У Тавричанській ОТГ реалізують реформу децентралізаціїСтворена 28 грудня 2016 року Тавричанська ОТГ Херсонської області активно працює на власний розвиток.

 

Голова громади Юрій Гречка розповів: «Завдяки реформі, ініційованій Президентом ми можемо спрямовувати кошти з бюджету (а він зріс на 107,9% і вже становить понад 2291,8 тис. грн) на реально важливі для місцевих жителів потреби. Ми змогли відремонтувати 41,5 км доріг; відремонтувати  школи в с. Дудчине та с. Тавричанка;  освітлити 24 вулиці в с. Тавричанка, с. Мар'янівка, с. Скворцівка, с. Заозерне».

 

Громада має чіткий план свого розвитку. 

 

Юрій Гречка повідомив, що найближчим часом планується чимало робіт із покращення інфраструктури ОТГ. 

 

Зокрема,  планують здійснити зовнішнє утеплення та внутрішні оздоблювальні роботи в будівлі опорного закладу Тавричанської сільської ради.

 

Також, серед найближчих цілей -  реконструкція будівлі амбулаторії загальної практики - сімейної медицини під будинок багатофункціонального призначення,  капітальний ремонт водопровідних мереж в селі Любимо-Павлівка. 

 

І зрештою, у громаді мають завершити процес освітлення вулиць в усіх  населених пунктах. 

 

«Ми впевнені, що у нас все вдасться! Бачимо вагомі зрушення у розвитку місцевого самоврядування і віримо, що політика децентралізації буде продовжена президентом Петром Порошенком», - переконаний голова Тавричанської ОТГ.

 


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.