Нова Каховка
C

» » Обрано новий склад громадської ради при Каховській РДА

Обрано новий склад громадської ради при Каховській РДА

Обрано новий склад громадської ради при Каховській РДАУстановчі збори з формування нового складу Громадської ради при Каховській райдержадміністрації відбулися в четвер, 14 березня. 

До складу Громадської ради при Каховській районній державній адміністрації включили всіх  представників інститутів громадянського суспільства, які в установлені терміни подали необхідні документи та присутні на зборах. 

Отже до складу ради увійшло 9 громадських активістів: Вячеслав Жиленко (видання «Каховські новини»), Андрій Вітвицький (районна профспілка працівників освіти), Олександр Кабаченко («Каховський курінь»), Юлія Малашина (спортивний клуб «Барс»), Віталій Малашин (Херсонська обласна федерація нокдаун хортингу), Костянтин Мєшков (районне товариство воїнів-інтернаціоналістів), Олександр Назарук (ВГС «Кордон»), Тетяна Паршикова (БО «100 відсотків життя. Херсонський регіон»), Олег Фірюлін («Українське капеланство»). У нинішньому складі Громадська рада буде діяти протягом двох років, збираючись на  засідання не рідше раз на квартал.

Крім того, після установчих зборів, відбулося перше організаційне засідання новообраної Громадської ради. 

На ньому було детально ознайомлено і затверджено регламент роботи ради, обрано голову, його заступника та секретаря громадської ради а також обговорено поточні робочі моменти.  

Головою став Олександр Назарук, який до цього вже очолював даний консультативно-дорадчий орган. 

Заступником голови громадської ради обрано Андрія Вітвіцького. 

Функції секретаря громадської ради буде виконувати представник райдержадміністрації, головний спеціаліст відділу організаційної роботи та з питань внутрішньої політики Інна Бальошенко. Але слід зазначити, що секретар не є членом громадської ради.

Затвердження положення та плану роботи консультативно-дорадчого органу на поточний рік вирішено перенести на наступне засідання, що планується провести вже 28 березня.

 

 


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.