Нова Каховка
C

» » Вже 208 електромобілів та гібридів зареєстровано на Херсонщині

Вже 208 електромобілів та гібридів зареєстровано на Херсонщині

Вже 208 електромобілів та гібридів зареєстровано на Херсонщині

На українському ринку електрокарів домінують зовсім не представницькі електрокари Tesla. Замість них українці віддають перевагу невеликим міським авто.

 

Згідно щомісячній інфографіці IRS Group, станом на перше березня 2019-го найпопулярнішим повністю електричним авто в Україні є Nissan Leaf.

 

Всього в країні налічується майже 8000 таких моделей, що становить 67% від загальної кількості електрокарів.

 

Другу, третю і четверту позицію розділили моделі BMW i3, Tesla Model S та Renault Kangoo з показником у майже 500 автомобілів кожної моделі.

 

На останньому місці опинився компактний електрокар Renault Zoe c показником в трохи більше 200 машин по всій країні.

 

Крім 11,6 тис. электрокарів, в Україні також налічують близько 10 тис. авто з гібридними електричними і бензиновими силовими установками.

Вже 208 електромобілів та гібридів зареєстровано на Херсонщині

Абсолютним лідером серед гібридів є Toyota Rav-4 з кількістю 2700 автомобілів. Друге місце зайняла Toyota Prius - 1500 машин, а третє - Chevrolet Volt - 1000 авто.

 

Замикають квартет найпопулярніших гібридів кросовери Mitsubishi Outlander і Lexus NX300H c показниками в 600 гібридних авто від кожного з брендів.

 

Найбільш популярним місцем для електрокарів і гібридів залишається Київ, - там зареєстровано 6219 (28% від всіх гібридів і електрокарів). Друга за популярністю Одеська область, там їздять трохи більше 3,5 тис. авто (16% від усіх машин), а третя - Харківська зі своїми 2,4 тис. гібридних і електричних машин (11% від усіх).

 

Приблизно по 1,2 тис. таких авто зареєстровані у Львівській та Дніпропетровській областях, а решта регіонів пасуть задніх з декількома сотнями електрокарів та гібридів у кожному з них.

 

джерело

 


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.