Новая Каховка
C

» » У роботі Facebook та Instagram виникли перебої: як на це реагують соцмережі

У роботі Facebook та Instagram виникли перебої: як на це реагують соцмережі

У роботі Facebook та Instagram виникли перебої: як на це реагують соцмережі

Деякі продукти компанії Facebook, починаючи з середи, зазнали часткового відключення, що вплинуло на користувачів у всьому світі.

 

Проблеми виникли у роботі соцмережі Facebook, в його сервісі Messenger, у роботі фотосервісу Instagram та месенджері WhatsApp, повідомляє кореспондент ВВС з технологій Дейв Лі.

 

Причина виникнення цих проблем ще не відома, або ще не оприлюднена.

 

"Ми усвідомлюємо, що деякі люди зараз мають проблеми з доступом до родини додатків Facebook. Ми працюємо над вирішенням проблеми настільки швидко, наскільки це можливо", - йдеться в повідомленні компанії.

 

Компанія заявила, що відключення не були результатом спланованої кібер-атаки, відомої як DDoS.

 

Користувачі Facebook повідомляли, що не можуть розміщувати дописи та посилання, а користувачі Instagram не змогли оновити канали або опублікувати новий матеріал.

 

Версія Facebook Messenger для десктопів не завантажувалася. Мобільний додаток дозволяв надсилання деяких повідомлень, але користувачі повідомляли про проблеми з надсиланням зображень. З подібними проблемами зіткнулися користувачі WhatsApp.

 

Мапа перебоїв DownDetector показала, що проблема була глобальною. Цей сайт відстежує публікації в соціальних мережах від користувачів, які згадують про виникнення проблем з роботою тих або інших сайтів та сервісів.

 

За оцінками, проблема виникла у середу приблизно о 18:00 за київським часом. На неї жалілися й чимало користувачів з України.

У роботі Facebook та Instagram виникли перебої: як на це реагують соцмережі
У роботі Facebook та Instagram виникли перебої: як на це реагують соцмережі

За словами кореспондента ВВС з питань технологій Дейва Лі, востаннє збої подібного масштабу траплялися з Facebook ще у 2008 році, коли соцмережою користувалися 150 мільйонів людей. Сьогодні ж у Facebook понад 2,3 мільярди користувачів.

 

Як це вплинуло на бізнес

 

Проблеми виникли у роботі служби Facebook Workplace, яку компанії використовують для внутрішніх комунікацій.

 

Дизайнер з Буенос-Айреса Ребекка Брукер, повідомила ВВС, що проблеми у роботі цієї служби вплинули на їхню роботу.

 

"Facebook для особистого користування - це добре, але що відбувається, коли ми покладаємося на великі компанії, наприклад, на надання бізнес-послуг?", - сказала вона.

 

"Я намагаюся спілкуватися зі своєю командою в Нью-Йорку. Facebook Workplace - єдиний канал (комунікації. - Ред.) за виключенням електронної пошти", - зазначає пані Брукер.

 

Брукер додала в Twitter: "Подивіться, що відбувається, коли ми дозволяємо одній компанії контролювати все. Я зрозуміла, що це може відбутися в кінцевому підсумку, але це надзвичайно шкідливо, щоб бути частиною цієї монополії".

 

Проблеми у роботі Facebook трапилися на тлі заяв потенційної кандидатки від демократів на виборах президента США Елізабет Воррен, яка закликала в інтерв'ю New York Times "зупинити покоління великих технологічних компаній", які, на її думку, переробляють правила гри у політиці на свою користь і скуповують потенційних конкурентів.

 

Якою була реакція користувачів?

 

У той час як в роботі Facebook та Instagram виникли проблеми, чимало користувачів почали жартувати про них у Twitter.

 

Хештеги #FacebookDown та #InstagramDown були використані понад 150 тисяч разів.

 

Деякі користувачі Twitter, які працюють на "Facebook-орієнтованих" роботах, висловили своє занепокоєння тим, що не могли використовувати соцмережу у роботі.

 

"Це я, коли намагаюсь робити мою дуже "Facebook-орієнтовану" роботу, коли Facebook не працює", - написала одна з користувачів.

У роботі Facebook та Instagram виникли перебої: як на це реагують соцмережі

Дехто поширював жарти з приводу відключення соцмереж, що призвели до краху суспільства, оскільки "ніхто не пам'ятає, як це дістатися до своїх близьких або їсти їжу, не оприлюднюючи оновлення".

У роботі Facebook та Instagram виникли перебої: як на це реагують соцмережі

А дехто пожартував з використанням відомого мема про те, що користувачі Facebook через проблеми з соцмережею почали масово використовувати Twitter.

У роботі Facebook та Instagram виникли перебої: як на це реагують соцмережі

 

джерело


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.