Новая Каховка
C

» » Врожай податків від аграріїв Херсонщини перевищує 48 мільйонів гривень

Врожай податків від аграріїв Херсонщини перевищує 48 мільйонів гривень

Врожай податків від аграріїв Херсонщини перевищує 48 мільйонів гривень

За два місяці 2019 року місцеві бюджети Херсонщини отримали від платників четвертої групи спрощеної системи оподаткування 48,5 млн. грн. єдиного податку, це на 14,9 відсотків більше, ніж торік. Додатково місцева казна отримала 6,3 млн. гривень.

 

Лідерами зі сплати єдиного податку четвертої групи є аграрії, що здійснюють діяльність у Каховському та Бериславському районах, із результатом 8,1 та 5,5 млн. грн. відповідно.

 

Трішки менше надійшло від сільгоспвиробників Чаплинського та Новотроїцького районів – відповідно 3,9 та 3,7 млн. гривень.

 

Єдиний податок з сільгоспвиробників у 2019 році стовідсотково зараховується до загального фонду місцевих бюджетів, тобто до скарбниць громад, де безпосередньо працюють та використовують землю  сільгосптоваровиробники.

 

Нагадаємо: до четвертої групи платників єдиного податку належать аграрії - сільськогосподарські товаровиробники, у яких частка сільськогосподарського товаровиробництва за попередній податковий (звітний) рік дорівнює або перевищує 75%.

 

Податкові зобов’язання розраховуються у відсотках від бази оподаткування – нормативної грошової оцінки сільськогосподарських угідь та для земель водного фонду – нормативної грошової оцінки ріллі по області.

 

джерело


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.