Новая Каховка
C

» » Соціальні служби у Каховці борються із булінгом в шкільному середовищі

Соціальні служби у Каховці борються із булінгом в шкільному середовищі

Соціальні служби у Каховці борються із булінгом в шкільному середовищіПрацівники Каховського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та відділу у справах дітей Каховської міської ради 13 березня провели семінар на тему «Булінг в шкільному середовищі, відповідальність та наслідки» для  учнів 9-го класу Каховської школи № 3. 

Спеціалісти не тільки дали теорію, а й разом із дітьми розглянуто ситуації, що відбуваються з ними чи з їхніми однолітками у школі. На що фахівці запропонували різноманітні способи розв’язання конфліктів мирним шляхом. 

Особливу увагу, під час зустрічі, було приділено кібербулінгу. Кібербулінг або інтернет-мобінг – це сучасна форма агресії, яка набула поширення з появою мобільних телефонів, інтернету. Будь-які її форми мають на меті дошкулити, нашкодити чи принизити людину дистанційно, без фізичного насильства (на відміну від булінгу). «Зброєю» булера стають соціальні мережі, форуми, чати, мобільні телефони тощо. 

Для того, аби учні розуміли серйозність цієї ситуації, прцівники соцслужби попередили школярів про відповідальність  за вчинення булінгу відповідно до чинного законодавства.


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.