Нова Каховка
C

» » Соціальні служби у Каховці борються із булінгом в шкільному середовищі

Соціальні служби у Каховці борються із булінгом в шкільному середовищі

Соціальні служби у Каховці борються із булінгом в шкільному середовищіПрацівники Каховського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та відділу у справах дітей Каховської міської ради 13 березня провели семінар на тему «Булінг в шкільному середовищі, відповідальність та наслідки» для  учнів 9-го класу Каховської школи № 3. 

Спеціалісти не тільки дали теорію, а й разом із дітьми розглянуто ситуації, що відбуваються з ними чи з їхніми однолітками у школі. На що фахівці запропонували різноманітні способи розв’язання конфліктів мирним шляхом. 

Особливу увагу, під час зустрічі, було приділено кібербулінгу. Кібербулінг або інтернет-мобінг – це сучасна форма агресії, яка набула поширення з появою мобільних телефонів, інтернету. Будь-які її форми мають на меті дошкулити, нашкодити чи принизити людину дистанційно, без фізичного насильства (на відміну від булінгу). «Зброєю» булера стають соціальні мережі, форуми, чати, мобільні телефони тощо. 

Для того, аби учні розуміли серйозність цієї ситуації, прцівники соцслужби попередили школярів про відповідальність  за вчинення булінгу відповідно до чинного законодавства.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.