Новая Каховка
C

» » Каховська опозиція “ще не звикла” до ветеранів АТО

Каховська опозиція “ще не звикла” до ветеранів АТО

Каховська опозиція “ще не звикла” до ветеранів АТО

200 тисяч гривень з міського бюджету отримає каховська громадська організація “Учасники АТО “Скіф”. Таке рішення 12 березня прийняла Каховська міська рада.

 

Місцевим депутатам довелось ще й вибачатись перед ветеранами. Адже за ініціативою народних обранців від “Опоблоку” в грудні 2018 року і в січні “Скіфу”  відмовили в виділенні бюджетних коштів. Водночас депутати збільшили видатки на фінансування інших громадських організацій — ради ветеранів, товариства осіб з інвалідністю “Надія” і товариства воїнів-інтернаціоналістів. Найбільш пощастило громадському формуванню з охорони правопорядку “Щит”, якому міськрада виділила аж 600 тис. грн., включаючи кошти на щедру оплату їх громадської діяльності.

 

Ситуація зі “Скіфом” невдовзі викликала скандал. Негласному керівнику кількох опозиційних фракцій в Каховській міськраді — депутату облради від “Опоблоку” Павлу Філіпчуку довелось навіть вибачатись перед ветеранами АТО і Операції об’єднаних сил. “Ми просто звикли, що в Каховці діє лише три організації. А до вас ми ще не звикли”, — так пояснював він членам “Скіфу”. І запевнив, що “Опоблок” надалі підтримуватиме захисників України.

 

Проте коли дійшло до голосування на сесії міськради 12 березня, з’ясувалось, що переважна більшість депутатів від “Опоблоку”, “Самопомочі” і “Батьківщини” або взагалі не прийшли, або просто не захотіли брати участі в голосуванні. Всі ці народні обранці також демонстративно не стали голосувати і за виділення земельних ділянок учасникам АТО і ООС у приватну власність.

 

На щастя, голосів інших депутатів вистачило для прийняття всіх вказаних рішень. Проте представники “Опоблоку”, “Самопомочі” і “Батьківщини” у Каховці тепер цілком можуть увійти в історію як особи, котрі працюють всупереч інтересам захисників України.

 

джерело


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.