Нова Каховка
C

» » Скорочення чиновників у Каховській міськраді

Скорочення чиновників у Каховській міськраді

Скорочення чиновників у Каховській міськраді

У міськраді зникнуть посади керуючого справами виконкому і одного з заступників міського голови, але з’явиться інспектор з праці.

 

Скоротити посади одного з двох заступників міського голови Каховки і керуючого справами виконавчого комітету вирішила Каховська міська рада. Відповідні зміни включені до оновленої структури апарату виконкому і виконавчих органів міськради, затвердженої 12 березня на позачерговій сесії міськради.

 

Ініціаторами скорочення чисельності чиновників стали депутати від “Опоблоку”, “Батьківщини” і “Самопомочі”. Щоправда, замість цих посадовців вони пропонували звільнити деяких рядових спеціалістів.

 

— Ми звільнимо керуючого справами Віталія Чернявського і, скоріш за все, мого заступника Івана Орєхова. Вони будуть звільнені [найближчим часом], якщо не “впадуть” на лікарняний. Чому саме вони? Бо я не бачу великої ефективності ані в їх роботі з персоналом, ані в залученні грантів. А до роботи Орєхова взагалі багато питань. В тих напрямках, якими він опікувався, величезний бардак — наприклад, у питаннях використання землі громади. За короткий час після свого призначення секретарю міськради Ірині Гончаровій вдалось підготувати судових позовів до землекористувачів на 2,5 млн. грн. Усе це повинен був робити профільний заступник міського голови. Крім того, звільнення цих двох посадовців дасть нам економію бюджетних коштів щонайменше в 500 тис. грн. за рік., — прокоментував “Новому дню” міський голова Каховки Андрій Дяченко.

 

Водночас міськрада прийняла рішення про створення нового відділу контролю за додержанням законодавства про працю, благоустрій та паркування транспортних засобів на території міста. Декілька років поспіль депутати від “Самопомочі”, “Батьківщини” і “Опоблоку” блокували цю пропозицію. Не сподобалась їм і ідея назвати цей відділ “муніципальною поліцією”. Зрештою, зупинились на іншій назві. В новому відділі поки працюватимуть дві особи, на одну з яких будуть покладені функції інспектора з праці.

 

— Завдяки цьому місто отримуватиме надходження від сплати штрафів недобросовісними роботодавцями. А суми цих штрафів нині дуже великі, — пояснив Андрій Дяченко.

 

Внесли депутати й зміни до місцевого бюджету. Зокрема, виділили 1,8 млн. грн. субвенції для Каховської центральної районної лікарні на оплату енергоносіїв. Збільшені більш ніж на 3 млн. грн. й видатки на виплату премій міським чиновникам.

 

Внесла міськрада також зміни до програми економічного, соціального та культурного розвитку міста на 2019 рік. Зокрема, ними заплановано витратити 2,6 млн. грн. на благоустрій і надати субвенцію обласному бюджету розміром у 801 тис. грн. на співфінансування будівництва міні-футбольного поля для школи №1.

 

Усі ці рішення були прийняті без участі більшості депутатів від “Опоблоку”, “Батьківщини” і “Самопомочі”, які демонстративно проігнорували сесію міськради. Залишили сесійну залу ті народні обранці, якими негласно керував депутат облради від “Опоблоку” Павло Філіпчук. Сам він теж не явився на сесію. Мабуть, завдяки цьому сесія вперше за багато місяців пройшла без істерик і скандалів, у спокійному робочому режимі.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.