Нова Каховка
C

» » Facebook подав до суду на двох українських хакерів

Facebook подав до суду на двох українських хакерів

Кияни заманювали користувачів для встановлення шкідливих розширень браузера, які відфільтровували дані їхнього профілю і списки друзів.

Facebook подав до суду на двох українських хакерів

Facebook подав до суду на двох київських хакерів, які за допомогою шкідливих розширень браузера відфільтровували дані профілю користувачів соцмережі та списки їхніх друзів. Про це повідомляє The Daily Beast

 

Андрій Горбачов і Гліб Случевський використовували онлайн-вікторини для встановлення шкідливих розширень браузера. Вони нібито використовували розширення браузера для накладення своїх рекламних оголошень на стрічку новин Facebook, коли користувачі заходили через інші браузери. Можливо, ці онлайн-анкети використовувалися для оброблення імен друзів у рекламній копії, імітуючи форму багатьох справжніх рекламних оголошень Facebook.

 

Чоловіки використовували псевдоніми, такі як "Олена Стельма", "Аманда Пітт" і "Ігор Коломієць". Їхня схема працювала майже три роки, починаючи з 2016 р. 

 

Facebook стверджує, що ця схема була розрахована на російськомовних користувачів. Це завдало збитків у понад 75 тис. доларів, які витратили для боротьби з цією схемою.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.