Нова Каховка
C

» » У Херсоні розпочався Міжнаціональний форум «Херсонщина багатонаціональна»

У Херсоні розпочався Міжнаціональний форум «Херсонщина багатонаціональна»

У Херсоні розпочався Міжнаціональний форум «Херсонщина багатонаціональна»

11 березня у Херсонському обласному академічному музично-драматичному театрі ім. М. Куліша розпочався перший Міжнаціональний форум «Херсонщина багатонаціональна», метою якого є консолідація національно-культурних громад задля розвитку області, обговорення актуальних питань сьогодення та визначення шляхів їх вирішення.

 

Участь у масштабному заході взяли Народний депутат України, Уповноважений Президента України у справах кримськотатарського народу, голова підкомітету з питань етнополітики та національних меншин України, жертв політичних репресій Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнародних відносин Мустафа Джемілєв, голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв, почесні консульства іноземних держав в Україні, голови етнічних громад, які проживають на території Херсонської області, представники їх релігійних конфесій та деномінації.

У Херсоні розпочався Міжнаціональний форум «Херсонщина багатонаціональна»

«Більше 115 національностей проживають на Херсонщині і нас постійно намагаються розсварити інформаційними провокаціями. Я беру участь максимально у всіх заходах, які ви проводите. Адже наша задача –тут на Херсонщині, яка сьогодні межує з окупованою територію, об’єднуватися та вести діалог на найгостріші теми і знаходити порозуміння. Хочу, щоб ми сьогодні, піднявши теми, які нас цікавлять, продемонстрували толерантність нашого суспільства. Вітаю всіх учасників! Впевнений, що ми закладемо фундамент і подальшу плідну співпрацю», – звернувся до присутніх Андрій Гордєєв.

 

Варто зазначити, що Форум складатиметься з 5 модулів:

 

• «Взаємодія і співпраця органів державної влади з національно - культурними товариствами. Презентація діяльності обласної ради з питань національностей та корінних народів при Херсонській обласній державній адміністрації»;

 

• «Освіта національних меншин та корінних народів»
«Обласна програма «Розвиток людського капіталу Херсонської області» на 2017 – 2023 роки»;

 

• «Де б ти не був – збережи свою самобутність: сприяння збереженню та розвитку етнічної самобутності національних меншин»;

 

• «Благополуччя громад - розвиток Херсонщини», «Діти просять миру», «Мій тато захищає Україну»;

 

• Кримськотатарська національна автономія  у складі України – шлях до деокупації Криму!

У Херсоні розпочався Міжнаціональний форум «Херсонщина багатонаціональна»
У Херсоні розпочався Міжнаціональний форум «Херсонщина багатонаціональна»

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.