Новая Каховка
C

» » В Меджлісі розповіли, як у Херсонській області голосуватимуть кримські татари

В Меджлісі розповіли, як у Херсонській області голосуватимуть кримські татари

В Меджлісі розповіли, як у Херсонській області голосуватимуть кримські татари

Які складнощі виникали минулого разу у охочих проголосувати з тимчасово окупованої Автономої Республіки Крим, та де вони зможуть проголосувати цього року, кореспондентам Суспільного телефоном розповів Абмеджит Сулейманов, керівник представництва Меджлісу кримськотатарського народу в Херсонській області.

 

"Сьогодні з окупованого Криму багато хто цікавиться з приводу виборів Президента України. І вже є люди, які приїхали, написали заяви. Частина з них голосуватиме на виборчих ділянках у Херсоні, частина - у Генічеському районі, частина - в Каланчаку. Люди з Криму налаштовані. Я, звичайно, не знаю, як вийде. 2014-го року, коли їхали голосувати на вибори, - з російського боку автобуси, які їхали, не пропускали. Активність буде видно за результатами. 2014-го охочих голосувати було багато, але через те, що російська сторона не пропустила, наскільки знаю, проголосувало близько 400 людей. Цього року, я думаю, буде більше", - розповідає Абмеджит Сулейманов, керівник Представництва Меджлісу кримськотатарського народу в Херсонській області.

 

Нагадаємо, Суспільне раніше повідомляло, як голосувати переселенцям з АР Крим та міста Севастополя на чергових виборах Президента України 2019 року.

 

джерело


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментария

Перехожий1 11 марта 2019 10:08
Татары валите в свой Крым! Даёшь Херсонщину без муслимов. Вы как дворняжки из за бордюра гавкаете на прохожих!
  • Нравится
  • 2
Херсонец 11 марта 2019 10:14
Перехожий1, Судьба Крыма как бы решена уже. Все же понимают что назад не вернётся ничего. Так зачем эти пустые разговоры.
  • Нравится
  • 2

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.