У Новій Каховці видадуть поетичну збірку до 70-річчя міста

У Новій Каховці до 70-річчя міста видадуть збірку «Моє серце віддано тобі» з віршами місцевих поетів-аматорів, повідомляє міська рада.

Відділ культури і туризму з 1 червня по 1 серпня проводить відбір творів поетів-аматорів для видання збірки «Моє серце віддано тобі», присвяченої 30-ї річниці незалежності України та 70-річчю Нової Каховки.

До участі у відборі запрошуються самодіяльні поети віком від 18 років з віршованими творами українською мовою, тематикою яких є: любов до батьківщини, до рідного міста, до свого краю, історія будування незалежної держави, героїчні подвиги та постаті видатних українців, визначні події сучасної історії України, краса рідної мови, народної пісні тощо.

Роботи (не більше 5 віршів від кожного учасника) треба надсилати з 1 червня до 1 серпня на електронну адресу [email protected] з приміткою «Моє серце віддано тобі», у форматі Word A4, шрифтом Times New Roman, розмір 14, із зазначенням інформації про автора (прізвище, повне ім’я учасника, вік, місце проживання, місце роботи (навчання), контактний телефон та горизонтальне фото автора гарної якості). Стиль та жанр віршованих творів на вибір учасників.

Кращі вірші увійдуть у збірку, яка вийде друком до святкування 70-ї річниці міста Нова Каховка і буде розповсюджена по закладам культури та освіти Новокаховської громади.

Автори кращих творів будуть запрошені до участі у літературних читаннях, які відбудуться в рамках святкових заходів на території Новокаховської громади для популяризації поетичного слова та відзначення ювілею Нової Каховки. 

Контактна особа: Людмила Миколаївна Петрова, тел. 45359, 0951417463.