У Каховській громаді відбудеться насичена програма до Дня Конституції

До Дня Конституції України, що відзначається 28 червня, в Каховській міській територіальній громаді відбудуться чимало тематичних святкових заходів.

Зокрема, у Каховці 25 червня розпочне працювати виставка-факт «Десять фактів про Конституцію України» (міська універсальна бібліотека). Закриття виставки 30 червня.

У суботу, 26 червня, о 10:00 відбудеться відкритий турнір з шашок-64 на літньому майданчику «Рандеву». В цей самий час проходитиме відкритий турнір з шахів у МПК «Меліоратор».

Цього ж дня о 10:00 почнеться відкритий турнір з баскетболу 3х3 на баскетбольному майданчику біля стадіону «Авангард» (вул. Ф.Гаєнко, 6-а).

В понеділок, 28 червня, проходитимуть відкриті змагання з волейболу на спортивному комплексі «Олімпійський». Початок о 10:00.

Ввечері 28-го червня о 18:00 розпочнеться святковий концерт «Живи та міцній, наша вільна Державо!» на центральній площі міста. З 16:00 почнуть працювати фуд-зони та розважальні майданчики, виставки майстрів декоративно-ужиткового мистецтва. Вже о 17:00 запрацює артпростір, майстер-клас з патріотичного аквагриму.

Цікава святкова програма проходитиме й у старостинських округах Каховської громади.

В п’ятницю, 25 червня, о 17:00 розпочнеться вечір відпочинку «Наша країна – це вся Україна» (Малокаховський СБК)

Цього ж дня проходитиме правова гра «Конституція – твої права і обов’язки у Роздольненській сільській бібліотеці.

У бібліотеці села Вільна Україна 25 червня відбудеться урок громадянства «Конституція — оберіг держави».

Тематичний інформаційний вісник «Живи та міцній, наша рідна Державо» (Чорноморівський СК) з’явиться 25 червня.

У Роздольненському сільському будинку культури 25 червня проходитиме вікторина для наймолодших до Дня Конституції України «Мої права, мої обов’язки».

У Чорноморівській сільській бібліотеці 28 червня проходитиме тематична виставка «Від роду до народу слався Україна», а також правовий компас «Конституція України – головна книга життя».