У Каховці оголосили конкурс на кращу ідею скульптури для набережної

Каховська міська рада оголошує конкурс на найкращий проєкт скульптурної композиції на набережній (місце колишнього розташування пам’ятника Фрунзе). Якщо у вас є ідея, яка скульптурна композиція найкраще прикрасить нашу набережну, запрошуємо долучитися. Учасниками конкурсу можуть бути всі охочі. Заявки приймають до 18 липня.

Мета – знайти форму художнього та архітектурно-просторового відображення скульптурної композиції, яка найбільш органічно буде вписуватися в архітектурно-ландшафтний ансамбль вул. Набережної.

Кожен учасник може подати тільки одну проєктну пропозицію з конкурсними матеріалами.

Щоб взяти участь в конкурсі, необхідно подати наступний пакет документів: ситуаційна схема (М 1:100); ескізи фасадів ТС у кольорі (М 1: 25); перспективи (масштаб довільний, за бажанням автора); макет та електронна версія (за бажанням автора); пояснювальна записка з визначенням орієнтовної вартості скульптурної композиції, описом прийнятих рішень, техніко-економічними показниками та матеріалів.

Максимально висота скульптурної композиції складає – 7 метрів (з урахуванням постаменту).

Учасник подає повний комплект конкурсної проєктної пропозиції шляхом надсилання комплекту поштою (74800, м. Каховка, вул. Велика Куликовська, 103, або на електронну адресу ([email protected]) з поміткою «Конкурс».

Більше детально з Положенням про проведення конкурсу можна ознайомитися на офіційному сайті Каховської територіальної громади.