У Каховці оголосили фотоконкурс

У Каховці оголосили фотоконкурс до Всесвітнього Дня молоді та Дня студента.

Фотоконкурс проводиться для всіх, хто хоче спробувати себе у фотомистецтві та тих, хто прагне показати свій погляд. Кількість учасників/ць та вік необмежені.

Приймаються фотографії, зроблені у номінаціях: спалах емоцій (фотографії яскравих подій вашого життя чи молодіжного життя громади, фестивалі та концерти, молодіжні акції та ігри тощо); навчальний процес (фотографії на території вашого навчального закладу, пов’язані зі студентським/учнівським життям, навчальним процесом або творчими вечорами навчального закладу); молодь обирає здоровʼя (фотографії таборувань та походів, туризм, заходи з охорони здоровʼя, спортивні заходи, профілактичні акції, волонтерство тощо).

Умови участі дуже прості. Необхідно надіслати фотографії у кожну номінацію (або обрати одну чи дві номінації) до 9 листопада включно на e-пошту: molodsport.kah@ukr.net. Один учасник може надіслати не більше однієї фотографії для кожної номінації. Заборонено використовувати фотошоп (максимум — корекція) й інші програми для обробки фотографій. Фото не повинно містити сцен із пропагандою насильства, ксенофобії, алкоголю, тютюну, наркотиків тощо. Надсилаючи фото, у полі для введення коментаря вкажіть свої справжні прізвище та імʼя, місто, контактний телефон, назву номінації, назву фотографії.

У Всесвітній День молоді, 10 листопада, фотографії, що надійшли на електронну пошту, будуть опубліковані у групі «Каховська міська територіальна громада» у Фейсбуці.

Переможця у кожній номінації визначимо голосуванням за кількістю «лайків» під кожною фотографією. Голосування триватиме з 10 по 16 листопада.

А вже 17 листопада буде оголошено переможців у кожній номінації. Переможці кожної номінації отримають призи від відділу у справах молоді та спорту.