У Каховці оголосили дитячий конкурс малюнків до Дня міста

З нагоди святкування Дня міста відділ у справах дітей Каховської міської ради оголошує конкурс дитячої творчості – «Я — твоє майбутнє, громадо!».

Конкурс проводиться з 8 по 24 вересня включно. Учасником може стати будь-яка дитина від 6 до 18 років, яка проживає в Каховській міській територіальній громаді.

Конкурс проходить по 3 категоріях: тематичний малюнок для учнів 1- 4 класів, для учнів 5- 7 класів, та для учнів 8-11 класів – літературний твір (в довільній формі) на тему конкурсу.

Діти, які досягли 6 років, але не навчаються в школі, беруть участь нарівні з учнями 1 класу. Випускники шкіл, що не досягли 18 років, беруть участь в категорії для 8-11 класів.

Вимоги до конкурсних робіт: малюнки мають бути оформлені у форматі не менше А4, роботи дозволяється наклеювати на картон, робити аплікації, як частину художньої роботи, допускається форма плакату, короткий опис, враження, коментар та т.і; літературні твори у довільній формі мають бути написаними в «Times New Roman», шрифт 14, допускається одна ілюстрація.

УВАГА! До кожної конкурсної роботи додається інформація про назву, зазначається прізвище, ім’я та вік автора, навчальний заклад, телефон одного з батьків.

Конкурсні роботи передаються до відділу у справах дітей особисто (каб. 203) Виконавчого комітету Каховської міської ради за адресою: вул. В.Куликовська, 103, тел. 0952500302 до 14.00 год. 24.09.2021 року.

Для переможців заготовлені не тільки грамоти, а й цікаві та корисні подарунки.

Повідомляємо, що положенням про конкурс передбачено право організаторів використовувати роботи для створення соціальної реклами, публікацій в місцевих ЗМІ з метою пропагування сімейних цінностей та виховання дітей.