На Херсонщині відбудеться «Картопляний блокчейн»

«Всеукраїнський День картоплі» прямує на Херсонщину! Уже наприкінці місяця, 26-27 серпня, в селі Чулаківка Скадовського району відбудеться «Картопляний блокчейн», повідомляє Херсонська ОДА.

Це єдиний в Україні спеціалізований захід для виробників картоплі, організований у тісній співпраці між Українською асоціацією виробників картоплі та ТОВ «ДЛГ Україна». Минулого року «Картопляний блокчейн» зібрав понад 600 учасників.

На Херсонщині захід прийме досвідчений виробник картоплі – фермерське господарство «Аделаїда», яке обробляє близько 3 тис. га землі на зрошенні на Херсонщині та 5,5 тис. га на Житомирщині.

Під час заходу учасникам продемонструють понад 60 сортів картоплі від провідних міжнародних і національних селекціонерів, інноваційні схеми вирощування та сільськогосподарську техніку. 

Найголовніше, що можуть отримати від «Всеукраїнського Дня картоплі» фермери – це бізнес платформа, де вони можуть знайти постачальників, а також оптових покупців і переробників продуктів харчування.

Також учасники заходу візьмуть участь в спеціальній конференції зі зрошення. Окремої уваги заслуговує також семінар-панель щодо укладання контрактів на період осінь-зима-весна між виробниками, переробними підприємствами і представниками торговельних мереж України.

Додамо, що захід проходитиме за сприянням посольств Нідерландів та Німеччини.