На Херсонщині до Дня незалежності оголосили конкурс «Таврійський сувенір»

До Дня незалежності України на Херсонщині з 24 червня по 24 серпня проходе щорічний обласний конкурс робіт майстрів декоративно-ужиткового мистецтва «Таврійський сувенір».

До участі запрошуються майстри декоративно-ужиткового мистецтва Херсонської області, які працюють в напрямку виготовлення сувенірної продукції в українському національному колориті або створюють вироби, що стилістично відповідають традиційним видам народних ремесел. Вік учасників від 18 років.

Роботи мають бути виконані на високому художньому рівні, оформлені належним чином та мати презентаційний естетичний вигляд. Кожна робота має супроводжуватися етикетажем розміром 2х5 см, де вказано: назва твору, техніка виконання, прізвище та місце проживання автора (громада, місто, село). Треба також опрацювати варіант подарункового упакування сувенірного виробу.

Конкурс проводиться у трьох номінаціях:

1) Сувенір, що презентує місцеву громаду;

2) Сувенір, що презентує Херсонщину;

3) Сувенір, що презентує Україну.

Конкурсна комісія визначає по три призових місця (І, ІІ, ІІІ) у кожній номінації. Переможці конкурсу нагороджуються грошовими преміями в розмірах:

І місце – 10000 грн.

ІІ місце – 5000 грн.

ІІІ місце – 3000 грн.

Усі учасники конкурсу нагороджуються дипломами за участь і матимуть можливість отримати замовлення на виготовлення своєї сувенірної продукції для презентаційних культурно-мистецьких та туристичних заходів.
Для участі у конкурсі необхідно заповнити заявку на участь у обласному конкурсі робіт майстрів декоративно-ужиткового мистецтва «Таврійський сувенір», присвяченому Дню Незалежності України.

Роботи приймаються до 10 серпня за адресою: м. Херсон, пр. Ушакова, 16, обласний центр народної творчості, каб. №12; або за допомогою поштового сервісу Нова Пошта – Херсон, відділення №6.