Легендарний мотофестиваль «Тачанка» збирає шанувальників у Каховці

Вже за 4 дні легендарний XIV міжнародний мотофестиваль «Тачанка» розпочнеться у Каховці.

Цього року Каховка чекає на більше, ніж 500 байкерів, музикантів та гостей з різних регіонів України та з-за кордону. У 2021 році оргкомітет прийняв рішення поєднати кращі традиції та новації фестивалю.

Відкриття фестивалю відбудеться на території колишнього міського пляжу, а цьогорічний девіз фесту «Незалежнність — Швидкість — Єдність» повʼязаний із 30-річчям Незалежності України та влучно ілюструє традиції мотобратерства.

Гості «Тачанки-2021» побачать цікаві музичні гурти південного регіону, яскраве вогняне шоу від фаєр-гурту «Хорс», чемпіонат з кастомайзингу. Візьмуть участь у мотопробігу та відвідають памʼятку монументального мистецтва національного значення «Легендарна тачанка». Вперше буде організовано невеличкий майданчик з майстер-класами, то ж «частинка фесту» у вигляді виробу зі шкіри або тематичної листівки нагадуватиме про «Тачанку» і після завершення фестивалю.

Як і в усі попередні роки, фестиваль має соціальну спрямованість. Цього року організатори та учасники вирішили об’єднатися на допомогу каховчанці Аделіні Мотенко з діагнозом СМА 1 типу.

Як дістатися на фестиваль: Україна, Херсонська область, Каховка. Географічні координати фестивалю 46°48’28.1″N 33°27’28.8″E.

Більше інформації про Міжнародний Мотофестиваль «Тачанка» можна дізнатись на офіційній сторінці у мережі Фейсбук.