Як у Каховці святкуватимуть День Прапора та День Незалежності

До Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України в Каховській громаді проходитимуть святкові заходи.

Зокрема, у Каховці сьогодні, 23 серпня, відбудеться показ фільму просто неба на береговій зоні житлового масиву “Свєтлово” “Мої думки тихі”. Це українська трагікомедія українського режисера Антоніо Лукіча. Початок о 19:30.

Завтра, 24 серпня, на площі Трудової Слави працюватимуть атракціони для дітей.

О 9:00 ранку розпочнеться велопробіг у вишиванках. Маршрут для дорослих учасників стартуватиме від центральної площі міста – вул.Велика Куликовська – вул.Панкеєвська – вул.Мелітопольська – Семенівське шосе – монумент “Легендарна тачанка” -Семенівське шосе – вул.Пилипа Орлика – вул.Пушкіна – вул.Фаїни Гаєнко – вул.Набережна – Козацький сквер. Маршрут для дітей також почнеться на центральній площі міста – вул.Велика Куликовська – вул.Олеся Гончара (або вул.Панкеєвська) – вул.Велика Куликовська – центральна площа міста.

Цього ж дня з 9:00 до 12:00 у Козацькому сквері працюватиме інсталяція “Козацькими стежками”.

В Каховському історичному музею святковий день стане днем відчинених дверей. Починаючи з 9:30 до 16:00 працюватимуть виставки “Україна шляхом свободи”, “Що в імені твоїм, Каховко”.

Також о 10:00 розпочнеться ряд спортивних змагань. Зокрема, відкритий турнір з шахів до Дня незалежності України (МПК “Меліоратор”). Паралельно проходитимуть відкриті змагання Каховської громади з баскетболу 3х3 (баскетбольний майданчик біля ДЮСШ — вул.Ф.Гаєнко, 6А).

Об 11:00 і протягом години функціонуватиме артмістечко для дітей “For Kids”. На малечу чекає розважально-ігрова програма.

З 15:00 до 17:00 дискутуватиме молодь “Творці молодіжного та спортивного життя Каховки років незалежності” у Каховському міському культурно-методичному закладі.

На центральній площі міста з 16:00 до 17:00 відбудеться дитяча інтерактивна вистава з розважальною програмою для дітей.

З 16:00 до 18:00 знову працюватиму артмістечко для малечі на центральній площі міста.

Там же проходитиме просвітницька акція “Знакові книжки незалежної України”.

Ввечері, о 18:00 на Каховській набережній проходитимуть розважальні заходи для дітей за участю аніматорів, а також частування патріотичним пирогом.

Міські депутати відкриють урочисте засідання сесії Каховської міської ради о 18:0), а також почнеться святкова програма до 30-ї річниці незалежності України у Каховському міському культурно-методичному закладі.

Справжня артподія MOLODinUA “Малюємо разом з Україною” чекатиме на площі біля МПК “Меліоратор” о 19:00.

В цей самий час, о 19:00, розпочнеться гриль-конкурс на вул.Соборності.

З 19:00 до 21:00 проходитиме святковий концерт до 30-ї річниці Незалежності України та дискотека “Святкуємо незалежність незалежно від віку” на площі біля МПК “Меліоратор”.

Вже з 20:00 до 01:00 святковий концерт за участю кавер-гуртів “Up&Up”, “Band 9/16”, “Город Неспящих” та святкова дискотека відбудуться і на площі Трудової Слави.

У старостинських округах Каховської громади теж не обійдеться без святкових атракцій.

Святковий концерт до Дня Державного Прапора України та Дня незалежності України “Хай буде вільна Україна на всі віки, на всі часи” та святкова дискотека проходитимуть у Малокаховському сільському будинку культури з 18:00 до 24:00 24 серпня.

Цього ж дня з 18:00 до 24:00 відбудеться святковий концерт до Дня незалежності України “Моя Україна – єдина та вільна” та святкова дискотека в селі Роздольне на площі біля адміністративної будівлі.

У селі Вільна Україна з 18:00 до 24:00 проходитиме розважальна програма для дітей та святковий концерт до Дня незалежності України “Наша родина — це вся Україна” та святкова дискотека (сільський клуб села).

У Чорноморівському сільському клубі з 19:00 до 24:00 теж проходитиме святковий концерт до Дня незалежності України “Будеш жити, Україно!” та святкова дискотека.

На площі біля адмінбудівлі у селі Коробки з 19:00 до 24:00 проходитиме святковий концерт “Моя Україна — єдина та вільна” та святкова дискотека.

У Чорноморівській сільській бібліотеці з 24 по 30 серпня функціонуватиме розважальна програма для дітей та тематична виставка до Дня незалежності України “Україна моя — від А до Я”.