Bees Airline полетить з Херсона в Тбілісі та Анталію

Українська авіакомпанія Bees Airline, яка нещодавно відкрила продаж квитків на чотири напрямки, отримала дозвіл на 2 нових напрямки з Херсона. Про це свідчать накази Державіаслужби України №459 та №460.

Отож, Bees отримала право на регулярний напрямок до Грузії, а також на чартерний до Туреччини:

Херсон – Тбілісі – Херсон – 2 рейси на тиждень з 1 червня на необмежений строк. Херсон – Анталія – Херсон – не менше одного рейсу на тиждень або не менше трьох рейсів на місяць за маршрутами до курортних місць, із визначенням необмеженої частоти виконання рейсів та строку дії права до 30 жовтня 2021 р.

Це перші напрямки, по яким авіакомпанія зможе літати із Херсона, але водночас надання прав на експлуатацію повітряних ліній не означає, що авіакомпанія виконуватиме польоти по усім цим лініям.

Отож, якщо брати до уваги останні накази Державіаслужби, то наразі в “арсеналі” Bees Airline 16 регулярних та 16 чартерних напрямків.

Авіакомпанія Bees Airline була зареєстрована наприкінці 2019 року і базується в Міжнародному аеропорті “Київ” імені Сікорського.

Авіапарк компанії складається з двох середньомагістралів Boeing 737-800 NG на 189 місць 2010 року випуску. Навесні 2021 року в авіакомпанії планували поповнити флот ще двома літаками Boeing 737-800 NG.

джерело